Renginiai

Meniu: Pagrindinis / Renginiai
Craft alaus darykla ir restoranas „Tores bravoras“ esantis Pavilnių regioninio parko unikalios gamtos apsuptyje yra puiki vieta vestuvėms, šeimos šventėms, draugų susibūrimui, užsienio svečių priėmimui ir vaišėms, įmonėms verslo ir neformaliems renginiams. Tai gali būti nedidelė alaus degustacija ar visas Biergarten – alaus sodas!

Vestuvės
(ir kitos šeimos šventės)

Vestuves rengiame senai, gerai ir su didele meile. Didžioji ir Baltoji salės puikiai tiks šiai baltai dienai, o terasa su panorama į Pavilnių regioninį parką tampa tarsi scena be dekoracijų visai šventei. Esame šeimos restoranas, todėl jei planuojate kitas šeimos šventes, pavyzdžiui krikštynas, gimtadienius ar ne tokias linksmas – mes pasirengę!

Regioninės virtuvės degustacija
(turistams ir ne tik!)

Užsienio svečiams (ir ne tik!) siūlome vienoje vietoje paragauti margą Lietuvos regioninę virtuvę. „Regionine virtuve“ vadiname ne tik tradicinius lietuviškus, bet ir Vilniaus bei Vilniaus krašto patiekalus – gudiškus, lenkiškus, žydiškus, rusiškus, totoriškus bei karaimų patiekalus.

Kaina nuo 35 Eur / asm.

Biergarten
(šeimai, draugams ir įmonėms)

Vasarą terasoje rengiame Biergarten – alaus sodą. Biergarten – tai šventė po atviru dangumi, kurios metu tiekiamas alus ir vietinis tradicinis maistas, groja muzika, dainuojama, žaidžiami žaidimai. Ši vokiška XIX amžiuje Bavarijoje užgimusi tradicija gali būti ir Jūsų privataus renginio tema.

Pesčiųjų žygis po Ribiškių regioninį parką
(šeimai, draugams ir įmonėms)

Tai bendra Pavilnių regioninio parko ir „Tores bravoro“ programa. Kartu su profesionaliu pėsčiųjų žygių vadovu atraskite Ribiškių erozinį kalvyną, šaltiniuotos raguvas ir net aukščiausią Vilniaus vietą – Laimio kalną (235 m.). Po aktyvaus žygio pakviesime į alaus ir lietuviškos virtuvės degustaciją!

Pėsčiųjų žygio vadovo paslaugos 17,4 EUR/val.

Tradicinė lietuviška puota
(ir saviems, ir svečiams)

Oi, o čia tai mes galime padaryti ir parodyti Jums ir Jūsų svečiams tikrą Vilniaus baroką – prikimšti lydekų ir ančių panardinti žydiškai karpį drebučiuose, prisukti vyniotinių, ir net šviežiai išrūkyti antį! Taip, gali būti ir keptas įdarytas paršelis ar net visas šernas!

Kaina 25 Eur / asm. (min. 20 porcijų)

„Alaus stalas“ į namus
(ir saviems, ir svečiams)

Kokia lietuviška puota, o ypač vestuvės, be alaus stalo? Užsisakykite „Alaus stalą“ į namus – patikėkite mums sukurti jūsų šventei alaus stalą. Specialiai šventei išvirsime alų, paruošime užkandžius derančias prie alaus – garsiąją keptą duoną, rūkytas ausis, pupeles, šviežiai išrūkysime antį!

Kaina 10 Eur / asm. (min. 20 porcijų)

SalėStaliukaiFuršetas
Didžioji 50 žmonių150 žmonių
Baltoji (su terasa)50 žmonių70 žmonių
Degustacijų salė (su projektoriumi, garso ir vaizdo aparatūra)30 žmonių30 žmonių