Kraftinis alus

Meniu: Pagrindinis / Kraftinis alus

Esame mažas ir nepriklausomas bravoras. Verdame tokį, alų, kokį mėgstame patys ir nuolatiniai mūsų lankytojai. Taigi, vilnietišką. Didžiuojamės ištobulintu firminiu „Tores“ firminiu šviesiuoju alumi (pilsner tipo). Tačiau esame kūrybiški – nuolatos išverdamo ko nors kasdienybei praskaidrinti – Kalėdoms šilto alaus, vasaros metui vyšninio ar kito, pagal nuotaiką ir sezoną.
Alaus gamyboje naudojamas vanduo iš mūsų gręžinio, kuris yra Pavilnių regioniniame parke, salyklas (šviesusis miežių, karamelinis miežių, kviečių), apyniai, alaus mielės. Užtikrintai sakome ir didžiuojamės – mūsų alus – tikras, rankų darbo alus.

 Alaus degustacija

Degustacija – puikus sprendimas draugų kompanijai, svečiams iš užsienio priimti ir vaišintis. Degustaciją galime surengti Jums vienam ar visai jūsų puotai. Galime ragauti tik alų, arba deritni kartu su vietine virtuve. Paskambinkite – pasitarsime.

Trijų alaus rūšių degustacija – 6 Eur / asm. Lektoriaus paskaita apie alų – 100 Eur.

Alaus stalas

Kokia lietuviška puota, o ypač vestuvės, be alaus stalo? Patikėkite mums sukurti jūsų šventei alaus stalą. Specialiai šventei išvirsime alų, paruošime užkandžius derančias prie alaus – garsiąją keptą duoną, rūkytas ausis, pupeles, išrūkinsime antį.

Degustuojant alų siūlome užkandžius prie alaus. Kaina – 10 Eur / asm.