ALAUS RŪŠYS

alus1

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Tores bravoro" aludaris verda išskirtinio skonio 4 rūšių gyvą alų ir kviečia Jus paragauti:

Tores Šviesaus alaus. Tai 4,5-5 proc. alkoholio, aukso spalvos gyvas alus, taurę papuošiantis tiršta, akinančio baltumo puta. Jis verdamas iš Čekiško Pilsen aukščiausios klasės salyklo, suteikiančio alui šviežumo ir užbaigtumo pojūtį, aromatinių apynių, alaus mielių ir gėlo vandens. Šviesus alus yra turtingo apynių aromato ir subtilaus lengvo, ilgai išliekančio skonio, kurį pagyvina vos juntamas apynių kartumas.

Tores Kvietinio - gyvo, nefiltruoto 5 proc. alkoholio, balto alaus. Kvietinis alus verdamas iš kvietinio salyklo bei Čekiško Pilsen aukščiausios klasės salyklo. Aromatiniai Sapfir apyniai suteikia mūsų alui išskirtinį, intensyvų skonį.

Tores Medaus. Tai gyvas, 5 proc. alkoholio alus. Jis pagamintas iš lengvai skrudinto, saldaus Miuncheno salyklo, primenančio skrudintą duoną kvapo, natūralaus medaus, aromatinių apynių, alaus mielių ir gėlo vandens. Medaus alus yra turtingo apynių aromato ir sodraus, ilgai išliekančio skonio, kurį pagyvina vos juntamas apynių kartumas.

Tores Raudonojo alaus, kuris yra rausvos spalvos, gyvas, turi 4,5-5 proc. alkoholio. Jis verdamas iš Čekiško bei skrudinto ir karamelinio salyklo, karčiųjų ir aromatinių apynių, alaus mielių ir gėlo vandens. Alus yra turtingo apynių aromato ir sodraus, ilgai išliekančio skonio. Karamelinis salyklas suteikia išraiškingą skonį bei suteikia alui lengvai rausvą spalvą. Kiekvienas ragaudamas atras kažką naujo alaus skonių pasaulyje.

Į sveikatą su puta!

Share on Google+

Apie mus

„Tores Bravoras“ – restoranas nuošalioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Medžiais kvepiančioje gamtos apsuptyje pasitinkanti vieta vasarą džiugina trimis terasomis, iš kurių atsiveria kerintis vaizdas į mišką.

Daugiau >

Kontaktai

Naujienos

Žemėlapis

© Tores Bravoras 2014. Visos teisės saugomos. Sukurta www.inspire.lt