"Tores Bravoras" - restornas Vilniuje. Banketinės salės, vestuviniai pietūs.

Jei nori pabėgti iš miesto šurmulio - atvažiuok pas mus! Į naują restoraną Vilniuje "Tores  Bravorą",  į ramią Pavilnių regioninio parko pašonę.  Siekdami tapti unikaliais, išskirtiniais ir patraukliais nutarėme virti gyvą naminį alų. Užsukę pas mus galėsite pasigėrėti, kaip patyręs aludaris gamina taip visų mėgstamą gėrimą. Kuriame tai, kuo tikime! O tikime Jumis - mūsų svečiais. Jūsų kritika skatina mus tobulėti, Jūsų pagiriamasis žodis įkvėpia ir suteikia pasitikėjimo. Todėl, vengdami tuščiažodžiavimo, įvardinsime tai, ką Jums siūlo „TORES BRAVORAS":


VIETOVĖ– restoranas ribojasi su Pavilnių regioniniu parku, siūlydamas savo svečiams gaivų orą, žalią spalvą ir miško teikiamą ramumą. Mūsų svečiai restorane praleis malonias popietes ar ramius vakarus su karšto vyno taure, garuojančia arbata ar kvapnia kava.
MENIU – europietiškas, su mūsų „perliukais“ – aluje troškinta karamelizuota karka, pateikiama su troškintais kopūstais, restorane rūkyta skumbrė ir šonkauliukai, ir – be abejonės – mūsų puikusis sūrio pyragas!


POBŪVIAI- džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų nepaprastų švenčių organizavimo, ir nesvarbu, ar tai krikštynos, gimtadienis, vestuvės, įmonės pobūvis ar bendraklasių susitikimas. Suruošime Jums įsimintiną banketą  Vilniuje. Čia, kogero, jaukiausias ir gražiausias restoranas Vilniuje.

APLINKA – sentimentali nuotaika, patogus, ramus poilsis, gardūs valgiai, gyvas naminis alus, kruopščiai parinktas vynas, židinio šilima leis Jums mėgautis namų jaukumą primenančia aplinka. Savito ir jaukaus „TORES BRAVORO" interjero apsuptyje pajusite ramią atgaivą.

 Tiesiog užsukite į restoraną Vilniuje  „TORES BRAVORAS" pasimėgauti naminiu alumi, išskirtiniu vynu, gardžiais patiekalais, ypatinga aplinka...

Share on Google+

Apie mus

„Tores Bravoras“ – restoranas nuošalioje Pavilnių regioninio parko pašonėje. Medžiais kvepiančioje gamtos apsuptyje pasitinkanti vieta vasarą džiugina trimis terasomis, iš kurių atsiveria kerintis vaizdas į mišką.

Daugiau >

Kontaktai

Naujienos

Žemėlapis

© Tores Bravoras 2014. Visos teisės saugomos. Sukurta www.inspire.lt